Dlaczego tworzymy to miejsce?

Pragniemy, aby na świecie było więcej szczęśliwych ludzi – po prostu tyle… i aż tyle.

Chcemy przychodzić z radością do pracy, gdzie możemy dawać z siebie to, co najlepsze, a dzięki temu wytwarzać wartość, która będzie cenną pomocą dla innych. Jednocześnie chcemy też mieć czas dla swoich rodzin, na pasje i rozwój: zarówno zawodowy jak i osobisty. Bo głęboko wierzymy, że dobry specjalista to spełniony człowiek w każdej dziedzinie życia.

Nasze 3 kluczowe wartości:

1. Transparentność.

Od pierwszej wizyty chcemy, abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo. wiedział, na co masz się przygotować. Zaczynając od kwoty danego zabiegu, co powinieneś wyleczyć, jak będzie to wyglądało oraz ile będzie trwała każda wizyta. Sam ustalisz, w jakich odstępach czasowych będziesz realizował leczenie. Otrzymasz klarowny plan – lekarz odpowie na wszelkie pytania i wątptliwości. Robimy co w naszej mocy, abyś nie poczuł bólu. Jednak jeśli będzie taka szansa, wcześniej powiemy Ci o tym. Każdego członka naszego zespołu charakteryzuje wysoka potrzeba szczerości. Rozmawiamy ze sobą w otwartej atmosferze, wspólnie rozwiązujemy problemy i podejmujemy decyzje dotyczące dalszego rozwoju.

2. Rodzinność. 

Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 28-letnią tradycją i zasadami – to czuć. Od poziomu zarządczego, przez Zespół: rejestracji, asysty i lekarzy. Troszczymy się o siebie nawzajem i podobne kontakty chcemy nawiązywać z gośćmi, którzy nas odwiedzają. Długofalowe relacje, rodzinna atmosfera i poczucie bezpieczeństwa. Na tym nam ogromnie zależy. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Firm Rodzinnych IFR.

3. Ciągłe doskonalenie.

Każdy z nas uwielbia to, co robi. Nieustannie szkolimy się w swoich specjalizacjach, żeby być lepszymi. Jeździmy na targi w poszukiwaniu nowych rozwiązań. Inwestujemy w coraz nowsze sprzęty. Zaopatrujemy się w wysokiej jakości materiały. Dbamy o piękne wnętrza. Rozwijamy też swoje pasje jako ludzie. Bo głęboko wierzymy, że dobry specjalista to szczęśliwy człowiek w każdej dziedzinie życia.

 

Facebook
Instagram